Укр
  • Пн.-Пт. - 1000-1800
  • Сб., Нд. - вихідний

Установка стоматологічна Axano / Dentsply Sirona

Артикул: 6661461
2 124 150  ₴
В наявності
Додати відгук
Відгуків ще немає
Виробник
DentsplySironaDentsplySirona
Стоматологічна установка преміум-класу.
Самовивіз
Кур'єр по Києву,
Самовивіз з Пошти,
Кур'єр по Україні.
Накладений платіж,
Передоплата на карту / на рахунок,
Онлайн оплата на сайті.

Особливості установки:

1. Дисплей із функцією "Smart Touch".

  • Інтерактивний, інтуїтивно зрозумілий 10,3-дюймовий дисплей Smart Touch – це серце Axano. Дисплей пропонує чітко організовані функції за допомогою ультрасучасної технології. Інтегровані терапевтичні функції підтримують робочий процес та забезпечують безпеку. Завдяки Smart Touch можна швидко та легко отримати доступ до всіх основних функцій та керувати ними інтуїтивно. 
  • Виділіть, позначте, обріжте і додайте текст до зображень прямо в інтерфейсі Smart-Touch. Також можна відтворювати цифрові медіа для підтримки стоматологічних консультацій.
  • Функція Drag&Drop дозволяє швидко і легко переставляти кнопки інтерфейсу користувача і розміщувати їх там, де вони потрібні для легкого доступу.
  • Контроль медіаконтенту.
  • Ви можете отримувати доступ, редагувати та керувати медіа за допомогою Smart Touch, не перемикаючись на інший комп'ютер.

​​​​​​​​​​​​​​

2. Автоматичне регулювання висоти Smart Delivery Pro.

Завдяки моторизованій подачі ви завжди матимете лікарський блок під рукою. Функція автоматичного регулювання висоти крісла регулює висоту відповідно до вашого росту, а Smart Delivery Pro дозволяє вам ергономічно і без труднощів насолоджуватися процесом лікування.


3. 6+2 позицій для інструментів.

Розташування тримачів інструментів у шаховому порядку забезпечує ергономічне захоплення пустиря (стоматологічного пістолета), камери та інструментів. Доступний додатковий тримач для камери, а імплантологічний двигун має власне з'єднання на нижній стороні блоку стоматолога.


Можливі варіанти розміщення інструментів на лікарському блоці:

4. Керовані гігієнічні процеси.

  • Інтерфейс процесів очищення Smart Touch показує, які гігієнічні дії будуть здійснені незабаром.
  • Є можливість використовувати цей інтерфейс для запуску автоматичного регулярного промивання та щомісячної інтенсивної дезінфекції. Наприклад, одним натисканням кнопки інструментальні шланги, шланги, що всмоктують, і плювальниця автоматично промиваються за допомогою миючих засобів.
  • LED підсвічування Ambient Light підтримує гігієнічні процеси, сигналізуючи коли процес виконується, дозволяючи працівникам бачити статус процесу на відстані, заощаджуючи час.


Високі стандарти гігієни з найменшими зусиллями є нормою для Axano. Все спрямоване на ефективне виконання гігієнічних процесів, починаючи з гладких поверхонь, що легко очищаються, і до знімних компонентів і вбудованих адаптерів для дезінфекції інструментів.

5. Адаптери для дезінфекції інструментальних шлангів та шлангів системи аспірації.

Вбудовані та знімні адаптери для дезінфекції забезпечують легке та надійне очищення та дезінфекцію інструментальних шлангів у комплексі з інтегрованою системою дезінфекції. Для регулярного промивання системи подачі рідини просто підключіть шланги інструментів до адаптерів.

Аспіраційні шланги можна автоматично промивати натисканням однієї кнопки як між процедурами або будь-якої миті протягом тривалого лікування. Засіб для чищення додається автоматично. Плювальниця також може бути включена в процес очищення.

6. Варіанти обшивки крісла Premium та Lounge.

​​​​​​​​​​​​​​

З Axano ви отримаєте елегантне стоматологічне крісло, що відповідає вашим потребам. Axano поєднує розумний дизайн із ефективними робочими процесами, створюючи винятковий ергономічний досвід лікування.

Відгуки про "Установка стоматологічна Axano / Dentsply Sirona"

Відгуків про "Установка стоматологічна Axano / Dentsply Sirona" ще немає.
Будьте першим!
Додати відгук

Ви дивилися

( 1)
2 124 150  ₴