Укр
  • Пн.-Пт. - 1000-1800
  • Сб., Нд. - вихідний

Стоматологічний комп'ютерний томограф Axeos, Dentsply Sirona

Артикул: 6728930
2 687 700  ₴
Товар очікується
Додати відгук
Відгуків ще немає
Виробник
DentsplySironaDentsplySirona
Axeos – спеціалізована система для двовимірної/тривимірної рентгенографії, що має велике поле огляду та високу якість зображення, і призначена для клінік, що надають широкий спектр послуг.
Самовивіз
Кур'єр по Києву,
Самовивіз з Пошти,
Кур'єр по Україні.
Накладений платіж,
Передоплата на карту / на рахунок,
Онлайн оплата на сайті.

Переваги комп'ютерного томографа Axeos Ceph:

  • Об'єм зйомки: від 5х5,5 до 17х13 см.
  • 2D-сенсор із автофокусом.
  • Автопозиціонування пацієнта.
  • Унікальне підсвічування Ambient Light.
  • Можливість отримання чіткого зображення щелепи будь-якої глибині.

4 обсяги для додаткових можливостей.

​​​​​​​​​​​​​​

Датчик DCS – чіткість реєстрації дрібних деталей.

Датчик прямого перетворення (Direct Conversion Sensor, DCS) перевизначив стандарт панорамної рентгенографії. Рентгенівське випромінювання перетворюється безпосередньо на електричні сигнали – на відміну традиційних систем, відсутня втрата сигналу внаслідок перетворення на видиме світло. Це означає підвищення якості панорамного дослідження. Результатом є ортопантомограми з унікально високим рівнем чіткості – навіть за надзвичайно низьких доз.

Автофокус — відмінні зображення без налаштувань вручну.

Правильне фокусування є критично значущою для отримання відмінних ортопантомограм. З функцією автофокусу Ви автоматично отримуватимете зображення з найвищою доступною чіткістю у фокусі. Системи рентгенографії компанії Dentsply Sirona дозволяють отримати кілька тисяч окремих зображень за одну експозицію та автоматично ідентифікувати ділянки, в яких щелепа була оптимально позиціонована. Без будь-яких додаткових етапів ручного налаштування, ці зображення будуть відображені як підсумкове чітке зображення.

Інтелектуальні комунікації.

Система Sidexis 4 характеризується численними добре продуманими інтерфейсами та можливістю підключення пристроїв та програмних продуктів. З використанням нашого програмного забезпечення, Ви можете повністю використовувати цифровий потенціал своєї клініки, водночас спрощуючи та прискорюючи канали віртуальної комунікації.

Фонове підсвічування.

Система Axeos забезпечена фоновим підсвічуванням для того, щоб зробити дослідження для пацієнта якомога приємнішим: Більше 35 доступних кольорів створюють приємну, заспокійливу атмосферу для Вашого пацієнта, і відмінно вписуються у вигляд сучасної стоматологічної клініки.

Розміри приладу.

Мінімальна площа приміщення рентгенкабінету, де розміщується один прилад, має бути не менше ніж 6 м2. Якщо в рентгенкабінеті планується розміщувати два прилади, то його площа повинна бути не менше 10 м2.


Відгуки про "Стоматологічний комп'ютерний томограф Axeos, Dentsply Sirona"

Відгуків про "Стоматологічний комп'ютерний томограф Axeos, Dentsply Sirona" ще немає.
Будьте першим!
Додати відгук
Подібні товари

Ви дивилися

( 1)