Укр
  • Пн.-Пт. - 1000-1800
  • Сб., Нд. - вихідний

Стоматологічний комп'ютерний томограф Orthophos S 3D 11x10, Dentsply Sirona

Артикул: 6679638
2 124 150  ₴
Товар очікується
Додати відгук
Відгуків ще немає
Виробник
DentsplySironaDentsplySirona
Це гібридний рентгенівський апарат, який забезпечує повний спектр можливостей для вирішення будь-яких 3D-задач у клініці, а завдяки гнучким розмірам об'єму для зйомки та варіантам дози опромінення він гарантує оптимальний робочий процес.
Самовивіз
Кур'єр по Києву,
Самовивіз з Пошти,
Кур'єр по Україні.
Накладений платіж,
Передоплата на карту / на рахунок,
Онлайн оплата на сайті.

Переваги Orthophos S 3D:

1. Різкі, автоматично сфокусовані знімки. Для отримання чіткого панорамного рентгенівського знімка високої роздільної здатності необхідне правильне фокусування. Щелепа повинна знаходитися в різкій області зображення. Для цього Ортофос за один оберт робить кілька тисяч знімків і автоматично розпізнає знімки з оптимальним розташуванням щелепи. З них створюється загальне зображення високої чіткості без будь-яких проміжних етапів коригування вручну.

2. Можливість вибору об'єму для зйомки.

3. 3D відповідно до ваших потреб. За допомогою функцій Low Dose і HD ви отримаєте 3D-зображення з дозою опромінення, як при 2D-зйомці, і HD-зображення з роздільною здатністю до 80 мкм.

4. Цефалометрична консоль справа або ліворуч. Може бути замовлена як опція при придбанні апарату або будь-якої миті встановлена надалі.

5. Максимум стабільності та відтворюваності. Завдяки автоматичному позиціонуванню пацієнта за допомогою запатентованої оклюзійної накусочної пластини.

6. Безпечне та надійне позиціонування пацієнта. З моторизованими опорами для скронь та чола, автоматичним виміром міжвискової відстані, світловими центраторами та міцними поручнями.

7. Просте використання та безпечне позиціонування. При використанні рентгенівського апарату перед вами стоять 2 завдання: отримання знімка найкращої якості та забезпечення комфорту пацієнта. В обох випадках Orthophos S пропонує унікальні запатентовані рішення:

  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача EasyPad.
  • Автоматичні засоби позиціонування пацієнта – запатентована оклюзійна накусочна пластина та 3-точковий фіксатор голови.
  • Автоматичний вимір міжвискової відстані.

Відгуки про "Стоматологічний комп'ютерний томограф Orthophos S 3D 11x10, Dentsply Sirona"

Відгуків про "Стоматологічний комп'ютерний томограф Orthophos S 3D 11x10, Dentsply Sirona" ще немає.
Будьте першим!
Додати відгук
Подібні товари
1 950 750  ₴

Ви дивилися

( 1)