Укр
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Фрезер inLab MC X5, Dentsply Sirona

Артикул: 6468560
1 387 200  ₴
В наявності
Додати відгук
Відгуків ще немає
Виробник
DentsplySironaDentsplySirona
inLab MC X5 – це універсальний пристрій для обробки діоксиду цирконію, полімерів, композитів, воску та металів, а також скло- та гібридної кераміки.
Самовивіз
Кур'єр по Києву,
Самовивіз з Пошти,
Кур'єр по Україні.
Накладений платіж,
Передоплата на карту / на рахунок,
Онлайн оплата на сайті.

Переваги:

Вологе або сухе шліфування та фрезерування.

При створенні inLab MC X5 – досконалого пристрою для вологого шліфування реставрацій повної анатомічної форми із високоміцних монолітних матеріалів – ми спиралися на свій 30-річний досвід у вологій обробці склокераміки. Перемикання між сухою та вологою обробкою (наприклад, від роботи зі склокерамікою на роботу з діоксидом цирконію) відбувається швидко та просто.

         

Фрезерування та шліфування дисків та блоків.

5 осей дозволяють фрезерувати конструкції будь-якої складності. Обробка стандартних дисків (Ø98,5 мм, товщиною до 30 мм*) і блоків проводиться на одному верстаті inLab MC X5. Перемикання з дисків на блоки займає лише кілька секунд. Спеціальний мультитримач вміщує до 6 блоків із різних матеріалів одночасно і забезпечує максимальну продуктивність навіть при виготовленні кількох одиночних реставрацій.

                    

               Першокласна концепція зміни інструменту.

Повністю автоматизована система зміни інструментів може керувати 6 інструментами одночасно. Залежно від конкретного матеріалу при виготовленні реставрації, ви можете завантажити магазин для інструментів необхідними інструментами та керувати ними за допомогою відповідного програмного забезпечення inLab CAM. Інтелектуальне керування запасними інструментами збільшує оптимальний термін служби інструментів та підвищує рівень захисту від відмов.

           

    ​​​​​​​ Технологія Spindle Touch.

За допомогою унікальної технології положення дисків і блоків в Lab MC X5 встановлюється з граничною точністю для максимально економного використання матеріалів. Мезоблоки та преформи титанових абатментів обробляються максимально ефективно.

Легке очищення концепції.

Високоякісний дизайн всередині inLab MC X5 включає гладкі поверхні і закруглені контури і зменшує витрати при очищенні апарату. Інтелектуальна концепція всмоктування, магазин з інструментами, що закривається, та програмне забезпечення для системи очищення – все це було розроблено для полегшення вашої роботи.

Нове програмне забезпечення.

Реставрації, створені на CAD системах інших виробників у форматі STL, можуть бути імпортовані в CAM програмний модуль, спеціально розроблений для inLab MC X5, та виготовлені на inLab MC X5.

​​​​​​​

Технічні характеристики:

 • Ширина мм: 590.
 • Висота, мм: 810.
 • Глибина мм: 580.
 • Маса кг: 87.
 • Мінімальний тиск стисненого повітря, бар: хв. 7.
 • Мін. потік стисненого повітря, л/хв: хв. 50 (рекомендується 80 л/хв.).
 • Рівень шуму, дБА: <63.
 • Кількість осей: 5.
 • Кут повороту для осі А: 360 °.
 • Кут повороту осі Б: +/-20°.


​​​​​​​     CAD / CAM

CAD - Computer-Aided Design - автоматизоване проектування.

CAM - Computer-Aided Manufacturing - автоматизоване провадження.

Відгуки про "Фрезер inLab MC X5, Dentsply Sirona"

Відгуків про "Фрезер inLab MC X5, Dentsply Sirona" ще немає.
Будьте першим!
Додати відгук
Подібні товари
1 322 175  ₴
1 387 200  ₴

Ви дивилися

( 1)
1 387 200  ₴